Alma Muah! jogurtu sērija papildināta ar unikālu karstvīna garšas produktu

18.11.2016

Valio papildina jogurtu klāstu ar Ziemassvētku noskaņām, piedāvājot tirgū Alma Muah! saldkrējuma jogurtu ar karstvīna garšu un žāvētu augļu piedevu. Jogurts nesatur alkoholu un ir lieliski piemērots gan pieaugušajiem, gan bērniem.

Pēc Valio pārdošanas vadītāja Latvijā Rolanda Maziņa teiktā, Alma Muah! saldkrējuma jogurti ir ieguvuši augstu jogurta cienītāju atzinību.

„Muah! zīmols Latvijas tirgū parādījās 2013. gadā, un kopš tā laika šīs jogurtu sērijas popularitāte ir aizvien augusi, un mēs ticam, ka arī jogurts ar unikālo karstvīna garšu tiks silti uzņemts kā svētku priekšvēstnesis,” komentēja Rolands Maziņš.

 „Jau divus gadus Igaunijā esam pircējiem sezonāli piedāvājuši Alma biezpiena krēmu ar piparkūku piedevu, kura labie pārdošanas rezultāti bija mums būtisks signāls, lai piedāvātu pircējiem Ziemassvētku noskaņām pildīto karstvīna jogurtu. Piparkūkas un karstvīns neapšaubāmi ir Ziemassvētku garšu līderi,” paskaidroja pārdošanas vadītājs.

Īsteno Ziemassvētku garšu saldkrējuma jogurtam Alma Muah! piešķir karstvīnā tradicionāli izmantotās žāvētās dzērvenes un aprikozes. Garšas buķeti papildina neatņemamās Ziemassvētku garšvielas - krustnagliņas un kanēlis. Karstvīna jogurtu var ēst tieši no trauciņa, baudot siltu Ziemassvētku atmosfēru, un tāpat izmantot svētku noskaņām pildītu desertu pagatavošanai.  

„Tuvojoties svētkiem, mēs aizvien biežāk pavadām laiku ģimenes un draugu lokā, ko vienmēr ir patīkami pārsteigt ar interesantiem saldēdieniem. Izmēģiniet, piemēram, pokālos pildītus desertus ar Ziemassvētku garšas notīm vai lieciet galdā izsmalcinātu siera kūku ar karstvīna garšu, kas iekaros ikviena saldummīļa sirdi," iesaka Rolands Maziņš.